Так, в Міжнародному протоколі MCPS профілактики та лікування COVID-19 зазначено споживання вітаміну D на всіх етапах лікування.
Чи дійсно вітамін D допомагає при COVID-19?
Все залежить індивідуально. Курс прийому 1-2 місяці, але рекомендовано приймати протягом всього осінньо-зимового періоду . Для людей похилого віку та які мало перебувають на сонці за рік рекомендовано щоденно приймати додаткову дозу вітаміну D.
Протягом якого періоду потрібно приймати Детрікал?
В одній упаковці 60 таблеток, вкритих оболонкою.
Скільки таблеток в одній упаковці Детрікал?
Так, педіатри назначають вітамін D немовлятам для профілактики рахіту.
Чи потрібен вітамін D немовлятам?
Рекомендована добова норма для дорослої людини – 15 мкг. Але були проведенні додаткові дослідження та встановлені нові дані щодо потреб організмом вітаміну D для нормального функціонування з додатковою межею – 50-100 мкг або 2000-4000 МО.
Яку дозу вітаміну D потрібно приймати дорослій людині?
1 таблетку на день, бажано в один і той самий час. Рекомендуємо приймати разом з їжею, бажано найбільш ситною, так як ситна їжа сприяє повному всмоктуванню вітаміну D.
Як потрібно приймати Детрікал?
Детрікал – європейської якості продукт, виробництво знаходиться в Польщі. Детрікал повністю відповідає всім нормам якості та законодавства ЄС.
Де знаходиться виробництво, на якому виробляють Детрікал?
Детрікал можна придбати на даному сайті – зробивши замовлення онлайн або обрати зручну для себе аптеку перейшовши на посилання в розділі «Купити в аптеці».
Де можна придбати Детрікал?
На правах реклами. Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО. Призначений для дорослих.

Інтернет-магазин товарів для краси та здоров'я - Айфіто. Ознайомитися з усім асортиментом інтернет магазину Айфіто можна на сайті ifito.com.ua

Виробник: ТОВ «Натур Продукт Фарма Сп. З.о.о.» (Natur Produkt Pharma Sp.z.o.o.), 07-300 Острув Мазовєцка, вул. Подсточистко 30, Польща
Імпортер: ТОВ «БАД-АЛТАЙ», Україна, м. Київ, пров. Балтійський, 20А
Адреса для прийняття скарг споживачів: Україна, м. Київ, 04073, а/с 31 (для ТОВ «БАД-АЛТАЙ»).
Гаряча лінія 0800 508 31 90 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).
Сreated by Level Media